Menu Zamknij

Centrum logistyczne i paczkomat w pokoju dziecka

W dzisiejszych czasach zamawiamy coraz więcej rzeczy przez Internet. Wolimy takie zakupy bardziej niż te w galeriach czy marketach. Jest to dużo wygodniejsze i łatwiejsze.

Dzięki zestawowi Centrum logistyczne dziecko, a szczególnie to małe może poznać świat ludzi zajmujących się dostarczaniem wysyłek. Dowiedzieć się jak znalazła się paczka w paczkomacie, którą mama czy tata własnie wyjęli. Jak nadać paczkę itd.

W pierwszej zabawie dobrze na pewno pobawić się z pociechą by wiedziała jak to wszystko działa i jak wygląda praca kuriera.

Dzięki Bruder w pokoju dziecka może powstać prawdziwe centrum logistyczne. W zestawie znajduje się figurka kuriera w firmowym stroju, paczkomat z ladą i kasą, skrzynie na przesyłki, koperty, pudełka itd.

W innym zestawie zabawek Bruder znajdziemy pojazd Mercedes Sprinter DHL  do przewozu przesyłek, jest to idealne uzupełnienie zestawu centrum logistycznego. Zestaw z pojazdem również posiada figurkę kuriera. Te dwa zestawy do dobry pomysł na zabawę dla rodzeństwa. Każdy będzie miał swoje zadanie do wykonania.

Zabawki Bruder