Menu Zamknij

Dzień Dziecka z zabawkami Bruder

Dzień Dziecka to nadzwyczajny dzień.

Jak co roku stajemy przed dylematem co kupić dziecku z okazji jego święta. Niektórzy z braku czasu i pomysłów dają dziecku pieniądze, które może wydać potem na np. kolejną grę komputerową.

Nie jest to dobre rozwiązanie. Warto spędzić z dzieckiem trochę czasu, wypytać o zainteresowania, a potem dopasować odpowiednią zabawkę.

Powinna być rozwijająca i bezpieczna. Zabawki Bruder właśnie takie są. Rozwijają wyobraźnie, uczą. Jeśli mamy czas pokażmy dziecku bawiącemu sie np. wozem strażackim na czym polega praca strażaka.

W ofercie Bruder jest wiele pojazdów służb np. policjantów, karetki. Maszyny budowlane, rolnicze. Figurki, które idealnie mieszczą się do kabiny. Wszystkie części są ruchome, okienka się otwierają.

Są to miniaturki dużych pojazdów. Bawiąc się takimi zabawkami wyobraźnia dziecka pracuje i rozwija się. Wyobraźnia pozwala na wymyślanie nowego pomysłu i tworzenia go. Rozwija umiejętność krytycznego myślenia jak i kreatywnego rozwiązywania problemów. Nasze dziecko lepiej odnajdzie się w szkole, a potem w dorosłym życiu.